קו:
מוצא:
יעד:
-בחר-
-
-
אגד
דן
סופרבוס
קווים
נתיב אקספרס
עבור לרשימה המלאה
חיפוש יעדים
חיפוש לפי מספר קו
רשימת חברות וקווים
דף בית
>
תחבורה ציבורית
>
נתיב אקספרס
>
קו 39 נתיב אקספרס - לוחות זמנים ומסלולים
סוג המסלול
אפשרויות
עירייה - כלנית
תחנה מרכזית - נהריה
חזור
לוח זמנים
תחנה מרכזית - נהריה
אשכר/שניר - כפר ורדים
הלוך
לוח זמנים
תחנה מרכזית - נהריה
בית כנסת/ז'בוטינסקי - מעלות-תרשיחא
הלוך
לוח זמנים
תחנה מרכזית כרמיאל - כרמיאל
הברוש/הרימון - לא רשום
הלוך
לוח זמנים
הברוש/הרימון - לא רשום
מכללת וינגייט - סח'נין
חזור
לוח זמנים
הברוש/הרימון - לא רשום
תחנה מרכזית כרמיאל - כרמיאל
חזור
לוח זמנים
ביטוח לאומי - לא רשום
הברוש/הרימון - לא רשום
הלוך
לוח זמנים
מגיעים מעיר לעיר
מלא רשום לירושלים
מלא רשום לתל אביב - יפו
מלא רשום לחיפה
מלא רשום לראשון לציון
מלא רשום לאשדוד
פרסומת
מצאו אותנו בפייסבוק